مراحل طراحی وب سایت چیست؟

مراحل طراحی وب سایت چیست؟

طراحی وب سایت از مراحل مختلفی تشکیل شده است. طی این مراحل کارهای مربوط به یک طراحی وب سایت فروشگاهی، شرکتی یا شخصی از صفر تا صد انجام می شود.

مراحل طراحی سایت:

در اولین مرحله طرحی که مدنظر مشتری است به شرکت طراحی وب سایت ارائه می شود. البته صاحب وب سایت می تواند طرح سایت خود را به سلیقه طراح خود بسپارد و از او بخواهد، طرحی خلاقانه و نو را برای وب سایت در نظر بگیرد.

در هر صورت طرح اولیه وب سایت در فتوشاپ به صورت عکس ایجاد شده و به مشتری ارائه می شود. در صورتی که مشتری از طرح راضی باشد و آن را تأیید کند، بلافاصله پیاده سازی آن آغاز شده و وارد مرحله کد نویسی می شود.

اما اگر نسبت به طرح نارضایتی داشته باشد، موارد مدنظر خود را بیان کرده و شرکت آن ها را اعمال می کند. این تغییرات تا زمانی که مشتری طرح را تأیید کند، ادامه می یابد.

پس از آن، کد نویسی و برنامه نویسی آغاز می شود، این مرحله ممکن است کمی طولانی تر از سایر مراحل باشد، و بایستی با دقت بیشتری انجام شود.

چگونگی انجام کدنویسی، از اهمیت بالایی برخوردار بوده و روی تمامی جوانب وب سایت تأثیر می گذارد. به طور مثال سرعت و امنیت وب سایت رابطه مستقیمی با کدهای آن دارد.

تاریخ انتشار : 1397/11/4

تعداد بازدید : 91 اشتراک گذاری در :