پنل پیامکی

پنل پیامکی

با توجه به اینکه تلفن های همراه در جهان از مسواک هم بیشتراست، این واقعیت وجود دارد که مصرف کنندگان تقریبا هر پیامکی را دریافت می کنند.

به همین ترتیب، کسب و کارهای بیشتر و بیشتری به دنبال استفاده از دروازه های اس ام اس برای ارسال پیام های انبوه به عنوان یک روش بازاریابی هستند.

 

پنل پیامک انبوه چیست؟

این یک سرویس پیام رسان از نرم افزار به یک فرد است که برای ارسال مقادیر زیاد پیام های اس ام اس به گروهی از گیرندگان، استفاده می شود. سازمان ها و شرکت ها از راه حل های مختلف SMS پیام های انبوه می توانند استفاده کنند. این موارد می تواند شامل برنامه های موبایل، اینترفیس های وب یا API SMS یکپارچه در یک وب سایت یا سایر پلتفرم ها باشد.

 

مزایای پیامک انبوه چیست؟

در حالی که رسانه های سنتی مانند چاپ و تلویزیون ثابت کرده اند که می توانند به یک مخاطب در سراسر جهان دسترسی پیدا کنند، کارایی آنها در حال کاهش می باشد.

همچون در مورد وب سایت و بازاریابی رسانه های اجتماعی، این نیز موثر است، گرچه وقت گیر است و نیازمند توجه دقیق می باشد.

 

برخی از مزایای پیامک انبوه:

 (1گسترش سریع

هنگامی که از یک سرویس دهنده پیام کوتاه استفاده می شود، ارسال پیام های SMS انبوه تقریبا بلافاصله صورت می گیرد. این اطلاعات را قادر می سازد تا در سراسر جهان با بالاترین میزان قابلیت خواندن نسبت به هر نوع روش تکنولوژی بازاریابی دیگر سفر کند. در حقیقت، 95٪ از پیام پیاده سازی شده در عرض چند دقیقه، خوانده می شود.

 

 (2 پیام هدفمند

در سایر روش های بازاریابی اغلب میزان بالایی از پیام های تبلیغاتی با توجه به رسیدن به مشتریان نامناسب و یا جمعیت شناسی نامناسب رنج می برند. با این حال، SMS های انبوه نمی توانند به عنوان پیامک به طور مستقیم به مخاطبان مورد نظر فرستاده شوند. علاوه بر این، به لطف ماهیت هدفمند، سرعت خواندن و باز کردن بازاریابی اس ام اس تا 98٪ افزایش یافته است.

 

 (3سهولت ایجاد و تحویل

نوشتن یک پیام 160 کاراکتری وارسال آن به چندین گیرنده یک روند نسبتا سریع و ساده است، و باعث صرفه جویی در زمان و منابع کسب و کار می شود.

 

 (4 موانع کمتر

بر خلاف ایمیل و رسانه های اجتماعی، پیام های انبوه در فیلترها گم نخواهند شد. این بدان معنی است که با استفاده از یک پنل پیامک انبوه SMS، سازمانها و نهاد ها می توانند تقریبا به هر کسی با یک شماره تلفن برسند.

البته، قوانینی وجود دارد که باید در نظر گرفته شود و فرستندگان باید قبل از انجام کمپین SMS، با عناصر کلیدی عمل Spam(مزاحم) آشنا شوند.

 

 (5 هزینه کم

در مقایسه با هزینه های بازاریابی از طریق تلویزیون، و هزینه های چاپی که برای هر کسب و کاری وجود دارد، پیامک انبوه بسیار مقرون به صرفه می باشد. همچنین در روش ارسال پیامک انبوه حتی با داشتن بودجه کم، یک کسب و کار نوپا می تواند به هزاران نفر از مشتریان بالقوه به سرعت با تلاش کمی، دست یابد.

 

 

 

تاریخ انتشار : 1397/11/1

تعداد بازدید : 484 اشتراک گذاری در :