ساخت تیزر تبلیغاتی

ساخت تیزر تبلیغاتی

واژه ی تیزر در فرهنگ لغات انگلیسی، اسم فاعل از واژه Tease به معنای دست انداختن و اذیت کردن می باشد؛ اما تیزینگ (Teasing) در فرهنگ اصطلاحات تبلیغات و بازاریابی به سبکی از تبلیغات گفته می شود که در آن برای افزایش جلب توجه و درگیری ذهنی مخاطب از تحریک حس کنجکاوی وی استفاده می گردد.

به این صورت که اطلاعات به صورت کامل به مخاطب عرضه نمی شود. این گونه کمپین ها معمولاً در چند فاز زمانی یا مکانی طراحی و منتشر می شوند. به آگهی های مرحله اول که بیشترین جلب توجه و ایجاد سؤال، درگیری یا علاقه را در مخاطب ایجاد می کند تیزر گفته می شود.

ساخت تیزر تبلیغاتی چیست ؟!

 

این مدل از تبلیغات در ابتدا بیشتر توسط خواننده ها و تبلیغگرهای فیلم های سینمایی و سریال های تلویزیونی ارائه می شد.

برای مثال می توان به برند رنو اشاره کرد که با شعار تغییر را دوباره از نو بخواهید در برند این محصول ظهور پیدا کرد. واژه ی انگلیسی آن Re New همین معنا را می رساند که بعدها با حذف واژه حرف R به رنو تغییر پیدا کرد و تبدیل به یک برند گردید.

تبلیغات تلویزیونی رز گاز با شعار شما چه روزی دوست دارید؟ از دیگر نمونه کارهای ما با سبک تیزینگ است.

البته با جستجوی اندکی در محیط اینترنت متوجه خواهید شد که در برخی کشورها از تیزر برای معرفی محصول و نمونه کار برای فروش نیز به کار می رود.

پس می توانیم نتیجه بگیرم که با توجه به معانی موجود استفاده از واژه تیزر به جای آگهی تلویزیونی بسیار اشتباه است.

 

طراحی - سفارش موشن گرافیک (گرافی)

برای اینکه کسب و کار خود را بسیار کوتاه و مختصر بتوانید به مخاطب معرفی کنید و مخاطب تبدیل به مشتری کسب و کارتان شود، از بهترین روش ها ساخت موشن گرافیک می باشد. در ادامه هزینه های سفارش موشن گرافیک آورده شده است:

 

موشن گرافیک چیست - موشن گرافیک

به علم متحرک سازی تصاویر و صداگذاری بر روی آن ها، موشن گرافیک گفته می شود. می توان به بیانی دیگر آن را این طور توصیف کرد که وکتورهای تصاویر انیمیشنی را با نرم افزارهای گرافیکی بر اساس سناریو خاص، متحرک سازی انجام داده و سپس صداگذاری توسط گوینده روی موشن گرافیک انجام می شود تا انتقال مفاهیم به صورت کامل منتقل شود.

 
 
 

متن تیزر تبلیغاتی - ساخت تیزر تبلیغاتی آنلاین

می توان اولین قدم در تولید تیزر تبلیغاتی را نوشتن سناریوی حرفه ای دانست و این یکی از مسائلی است که افراد با آن دست وپنجه نرم می کنند.

امروزه به دلیل اینکه تبلیغات غیرواقعی زیاد به چشم می آید و بسیاری از مشتریان کسب وکارها در دام این تبلیغات افتاده اند بسیار سخت تبلیغات را باور و به آن اعتماد می کنند و هر متن یا سناریویی نمی تواند مؤثر واقع شود.


اما برای جلب اعتماد مشتری چه باید کرد؟

می توان به این قضیه اشاره کرد که سناریو تبلیغاتی خود را به افرادی بسپارید که در این زمینه تجربه و تخصص دارند که در شرکت imtit افراد متخصص و باتجربه در این زمینه در خدمتگزاری حاضر هستند.

اما اگر به هرحال خودتان خواهان این هستید که سناریونویسی را انجام دهید می توانید به نکات زیر توجه کنید:

 • در ابتدا ببینید هدف شما از تبلیغ چیست؟

آیا شما به دنبال این قضیه می باشید که کسب و کار خود را برند کنید؟ و یا می خواهید محصول و خدمات خود را به اطلاع دیگران برسانید؟

بایستی استراتژی خاصی را در نظر گرفته و با توجه به این گزینه ها کار خود را آغاز نمایید.

متن تیزر تبلیغاتی

 

اگر از دسته افرادی هستید که به دنبال برند کردن محصول خود می باشید، نیاز به ارائه حجم زیادی از اطلاعات نیست و ذکر کردن نکات کلیدی بسیار می تواند راهگشا و مؤثر باشد.

به گونه ای که برند شما در کنار برند همکارانتان در ذهن مخاطب بماند. شما شاید با یک متن طنز یا حیرت انگیز بتوانید این کار را انجام دهید.

یکی از اثرات تبلیغ این است که بتواند برند شما را در کنار همکاران و رقیبان شما قرار داده و برند شما به مرور زمان جای آن ها را در ذهن مخاطب بگیرد.

اگر هدف شما معرفی محصول یا خدمات است باید با ارائه اطلاعاتی در مورد ویژگی های محصول خود این کار را انجام دهید ولی اینجا دو نکته بسیار مهم این است که شما باید ویژگی هایی از محصول یا خدمات خود را بیان کنید که محصولات یا خدمات هم رده و هم نوع شما آن خصوصیات را نداشته باشند.

نکته بسیار مهم بعدی که نباید شما آن را فراموش کنید این است که باید متن و سناریو شما به شکلی باشد که بتواند اعتماد مشتری را جلب کرده و او با اطمینان به سراغ شما بیاید.

 • مورد دوم باید شما مخاطب خود را شناسایی کنید و سناریو خود را بر اساس مخاطبین هدفتان به نگارش درآورید.

دسته بندی مخاطبان می تواند بر اساس موارد زیر باشد:

الف- سن مخاطب

ب- طبقه اجتماعی

پ- تحصیلات

ت- غیره

برای مثال اگر مخاطبین ما جز محصلین باشند بهتر است در موشن گرافیک یا تیزر با زبان خود آن ها صحبت کرد و به صورت محاوره ای مفاهیم را انتقال داد.

اگر سن مخاطبین بالاتر باشد بهتر است به صورت رسمی تر و با بیانی متفاوت گفته شود البته در این رابطه بایستی به طبقه اجتماعی مخاطب نیز توجه شود که آیا مخاطب دانشجو است و یا بازاری!

 • یکی از مواردی که باید به آن توجه شود روش تبلیغی است. متن تبلیغ صوتی و ویدئویی با متن تبلیغ نوشتاری بسیار متفاوت است. در تبلیغ نوشتاری باید بسیار خلاصه نویسی کرد چون کمتر کسی برای خواندن متن تبلیغاتی وقت صرف می کند و باید به چند عبارت تیتر وار بسنده کرد ولی در تبلیغ ویدئویی یا صوتی به دلیل وجود جذابیت های تصویری و صوتی مخاطب وقت بیشتری برای آن می گذارد و به همین دلیل می توان اطلاعات بیشتری ارائه داد.

 

در نوشتن متن تبلیغاتی شما با استفاده از بعضی عبارات می توانید تأثیر تبلیغ را چند برابر کنید. برای مثال عبارات زیر:

 • شگفت انگیز

 • خاص

 • لذت بخش

 • پردرآمد

 • پرسود

و دیگر کلمات مشابه، در اثرگذاری بیشتر متن شما بسیار حائز اهمیت است.

ساخت تیزر تبلیغاتی

 

برای آشنایی با نوشتار تیزر تبلیغاتی، نمونه ای را در زیر آورده ایم:


دیگه نگران برگزاری مجالس خودتون نباشین.

اگه دنبال برگزاری یه مهمونی فوق العاده شیک و متفاوت هستین، موسسه تشریفاتِ داوری فرد میزبانی مطمئن برای مراسم های شماس.

برگزاری صفر تا صدِ مراسم از سالن و باغ اختصاصی داخل شهر تا پذیرایی و تمومی خدمات مجالس با بهترین قیمت

شما می تونین با استفاده از ایده های جالب و خلاقانه مشاوران و طراحان مجرب و متخصص ما، جذابیت مهمونیا و مراسماتونو چند برابر کنین.

راحت و آسوده خاطر به زندگی روزمره تون برسین و کار رو به کاردون بسپارین

شرکت تخصصی تشریفات داوری فرد


قلم هوشمند آموزشی نگین جدیدترین تکنولوژی آموزشی در کشوره که با تلفیق آموزش های سنتی و مدرن به کمک شما اومده. همچنین معلمان و والدین با استفاده از این قلم با جدیدترین متدهای آموزشی آشنا شده که باعث آموزش بهتر مفاهیم درسی به دانش آموزان میشه. ضمنا کلیه محتوای موجود در این محصول مطابق با آخرین تغییرات کتب درسی و دارای تاییدیه از سازمان پژوهش و وزارت ارشاده.

مهمتر از همه این قلم آموزشی علاوه بر اینکه با محیط ویندوز و اندروید سازگاره، قابلیت بروزرسانی داره و با یک بار خرید در سالهای مختلف تحصیلی میشه ازش استفاده کرد.

 

دنبال یک شغل پر درآمد هستی؟ طلافروشی یک شغل شگفت انگیز و خاصه که خیلیا آرزوی اون رو دارند.

اما صبر کن میدونی اگر بخوای وارد این شغل بشی علاوه بر اینکه برای گرفتن مجوز لازمه کلی وقت بزاری،

باید یک محل کار ایمن و کلی تجهیزات امنیتی هم تهیه کنی و اینکار به سرمایه بسیار زیادی نیاز داره؟

مهم تر از همه باید تخصص و تجربه کافی هم داشته باشی تا مبادا دچار مشکل نشی.

ولی نگران نباشید! همین حالا با حداقل سرمایه در طلاکاران یک طلا فروش شوید.

 

ساخت تیزر تبلیغاتی اینستاگرام

امروزه بورس شبکه های اجتماعی رو به رشد و استفاده از آن ها به صورت چشمگیری بالاست. در کشور عزیزمان ایران، استفاده مردم از شبکه های اجتماعی تلگرام و اینستاگرام به حدی بالاست که بنا بر آمار افرادی که گوشی هوشمند دارند، ۱۰ درصد از زمان خود را در این شبکه ها می گذرانند و این یعنی یک رسانه که بیشتر از تلویزیون دیده می شود.

با بالا رفتن سرعت اینترنت در کشورمان، علاقه بیشتر کاربران به بازدید از پست های ویدئویی بالا رفته است. تا جایی که مطالب ویدئویی ۱۰ برابر مطالب تصویری و متنی بازدید می شوند.

با این توضیحات به این نتیجه می رسیم که می توانیم کسب وکار و برند خود را با ویدئو مارکتینگ در این شبکه ها، به طرز چشم گیری مطرح کنیم. شاید باورتان نشود ولی تأثیر ویدئو بر مخاطبان، می تواند کسب و کار شما را ازنظر افزایش فروش و مشتری دگرگون کند.

همچنین ویدئو تبلیغاتی باعث می شود شما کسب و کار خود را در کمترین زمان به مخاطبان نمایش دهید و اطمینان و اعتماد آن ها را در کمترین زمان به برند خود جلب کنید.

 

ساخت تیزر تبلیغاتی

 

شرکت های ساخت تیزر تبلیغاتی

شرکت imtit با دارا بودن گروهی حرفه ای در زمینه ساخت تیزر و موشن گرافی آماده عقد قرارداد با شما عزیزان می باشد.

برای اطلاعات بیشتر می توانید با شرکت تماس حاصل فرمائید: 028-33353976

 

آموزش ساخت تیزر تبلیغاتی

درواقع تیزر تبلیغاتی، یک استراتژی است که هر صاحب کسب و کار، چه کوچک و چه بزرگ باید در نظر بگیرد.

تیزر تبلیغاتی یک راه مؤثر برای افزایش فروش و معرفی نام تجاری تان می باشد. یکی از بارزترین مزایای تیزر تبلیغاتی این می باشد که شما برای آشنایی دیگران با برند به جای خواندن یک متن طولانی آن ها را به تماشای یک فیلم جذاب دعوت می کنید.

آگهی های تبلیغاتی موجب رشد برند شما می شود و افراد را برای خرید از شما مشتاق می کند. ارائه تیزرها در وب سایتتان، صفحه فیس بوک، کانال یوتیوب و... در سرعت بخشیدن به معروفیت شما کمک می کند.

 

نکات مهم در ساخت تیزر تبلیغاتی

 

1.در ساخت چند ثانیه اول دقت کنید


آغاز ویدئو شما بسیار مهم است. برای آنکه مشتریان خود را از دست ندهید به هیچ وجه دکمه ای برای کلیک کردن قرار ندهید. سعی کنید تبلیغ ویدئویی خود را با بیانیه ای آغاز کنید تا کسانی را که در بازار هدف شما هستند، جلب کنید. تلاش کنید تا مخاطبین خود را در چند ثانیه اول علاقه مند کنید.

برای رسیدن به این هدف می توانید تیزر تبلیغاتی خود را با طرح یک سؤال آغاز کنید و یا موضوعی را که موجب می شود برند شما برجسته تر شود را به اشتراک بگذارید.

در موارد خاص، متوجه می شوید که تبلیغات ویدئویی می تواند با چند عکس نیز درست شود، بنابراین مهم است که آگهی خود را با تصاویری جذاب شروع کنید تا بینندگان را تشویق کنید که به ادامه تماشای ویدیو شما بپردازند.


2. مواردی که برند شما را از سایرین متمایز می کند را برجسته کنید.

برای چه دیگران به برند شما علاقه مند شوند؟ به این سؤال در تیزر تبلیغاتی خود پاسخ دهید با تأکید بر اینکه چه عواملی باعث شده تا شما از دیگران بهتر باشید و اینکه چه توانایی هایی دارید. در تیزر تبلیغاتی خود بگوئید چرا برند شما منحصربه فرد است و از دیگران متفاوت می باشد! دستاوردهای خود را به اشتراک بگذارید. حتی نظرات مشتریانتان را در آگهی تبلیغاتی خود قرار دهید. هر چه بیشتر مزایای برندتان را برجسته کنید، تأثیر تیزر تبلیغاتی شما مؤثرتر خواهد بود.


3. نسبت به زمان تیزر تبلیغاتی خود حساس باشید.

از اینکه تیزر تبلیغاتی تان به یک برنامه مستند تبدیل شود پرهیز نمائید. اکثر ویدئوهای تبلیغاتی 30 ثانیه و یا کمتر از آن می باشد. در هنگام ایجاد اسکریپت برای ویدیو، این طول بهینه را در نظر بگیرید. البته لازم به توضیح است که در بعضی مواقع استفاده از ویدئوهای تبلیغاتی بلند نیز می تواند مؤثر باشد. به طور مثال اگر شما یک داستان در رابطه با برندتان دارید یا تمایل دارید یکی از افراد شرکت در تیزر تبلیغاتی تان صحبت کند؛ یک ویدئوی طولانی ایده آل خواهد بود.

درهرصورت، دوستان عزیز از بین بردن محتوای غیرضروری در تیزر تبلیغاتی تان لازم است. به این نکته توجه داشته باشید که باید در سریع ترین زمان ممکن، پیامتان را منتقل کنید و بینندگان را به تماشای تیزر تبلیغاتی تان مشتاق نمایید.


4. به بینندگان بگوئید چرا باید شما را انتخاب کنند.

بینندگان پس از تماشای تیزر تبلیغاتی تان باید بفهمند که چرا شما را انتخاب کنند. چه چیزی باعث می شود که محصولات یا خدمات شما، انتخاب مناسبی باشند؟ این خیلی مهم است که در تیزر تبلیغاتی تان دلایل انتخاب شما از سایر رقبایتان را به بینندگان بگوئید و به آن ها تأکید ورزید.


5. راههای ارتباطی را در تیزر تبلیغاتی تان بازگو کنید.

هدف هر تبلیغی این است که بینندگان را تشویق کند تا از محصولات و خدمات آن برند استفاده کنند. تبلیغاتتان باید متفاوت باشد! به شما پیشنهاد می کنیم که نحوه برقراری تماس و ارتباط مشتریانتان با شما فیلم برداری شود و یا از طریق متن و گرافیک معرفی شود. حالت ایده آل این است که راه های ارتباطی، در انتهای فیلم اضافه شود. به عنوان مثال چگونه برای کسب اطلاعات بیشتر از وب سایتتان بازدید کنند، راه های شرکت در تخفیف ها چگونه است، روش خرید محصولات و بهره مندی از خدمات باید شرح داده شود.

پس از رعایت موارد بالا جهت ساخت تیزر تبلیغاتی، 5 مورد از بهترین برنامه های تولید ویدئو را که می توانم به شما معرفی کنم شامل:

 

هنگام ساخت تیزر تبلیغاتی به چه نکاتی بپردازم؟

اگر این سؤال ذهن شمارا به خود مشغول کرده است با ما همراه باشید تا جند نکته برای ساخت تیزر تبلیغاتی خلاقانه را با شما به اشتراک بگذاریم.

 

 •  برند شما چه مشکلی را رفع می کند؟ چطور این کار را انجام می دهد؟ تیزر تبلیغاتی خوب است که یک مشکل را نشان دهد و سپس بگوید چگونه با این نام تجاری مشکل برطرف می شود.

 •  یک طرح خوب برای ویدئوی خود تهیه نمائید. سپس آن را با افرادی که درک خوبی از نام تجاری شما دارند بررسی کنید. بازخوردها را جمع آوری کنید و در تیزر تبلیغاتی خود از آن ها استفاده نمائید.

 • هنگامی که تبلیغ ویدئویی خود را تولید کرده و ویرایش کرده اید، مهم است که محتوای آن را به یک پلت فرم باکیفیت آپلود کنید. مسائل مربوط به میزبانی ویدیو آخرین چیزی است که شما می خواهید. در حال حاضر YouTube، Vimeo و فیس بوک محبوب ترین و قابل اطمینان ترین گزینه ها برای آپلود محتوای ویدئو هستند. شما می توانید از هر سه گزینه برای گسترش دسترسی به ویدیو خود استفاده کنید.

نرم افزار ساخت تیزر تبلیغاتی - ابزارهای ساخت تیزر تبلیغاتی

در زیر به یکسری از نرم افزارها پرداخته شه است که با استفاده از آن ها می توان تیزرهای حرفه ای ساخت:

 1. Nutshel

 2. Magisto

 3. Animoto

 4. Videoshop

 5. iMovie App

 6. iMovie for Macs

 

انیمیشن تبلیغاتی - تبلیغات انیمیشنی - ساخت انیمیشن تبلیغاتی ارزان

 

انیمیشن تبلیغاتی یکی از سریع ترین و کوتاه ترین و مطمئن ترین روش ها برای تبلیغ کار می باشد و در شناساندن کار و موضوع به مخاطب بسیار کارآمد و کاربردی می باشد.

از دیگر مزایای این روش می توان به تبدیل افراد بازدیدکننده به مشتریان پر و پا قرض نام برد، زیرا در عصر کنونی که دیگر افراد حال و حوصله خواندن متون تبلیغاتی بلند را ندارند، می توان از این روش استفاده بسیار بهینه ای نمود و مفاهیم و خروجی را به راحتی انتقال داد همان طور که اخیراً روانشناسان در مورد تصویر و فیلم گفته اند که تأثیر آن ها هزاران بار برابر قوی تر از متون می باشد.

 

ساخت انیمیشن تبلیغاتی - نرم افزار ساخت انیمیشن تبلیغاتی - سفارش ساخت انیمیشن

از نرم افزارهای بسیار مهم و کاربردی در زمینه ساخت انیمیشن می توان به نرم افزارهای زیر اشاره کرد:

 • Animiz Animation Maker

 • sparkol videoscribe pro 3.2.1

 • explaindio platinum

 

شرکت imtit فناوری ریزپردازنده فراهوش در زمینه ساخت انیمیشن تبلیغاتی، موشن گرافیک و تیزر تبلیغاتی آماده انجام عقد قرارداد می باشد. می توانید برای اطلاعات بیشتر با شماره شرکت تماس حاصل فرمایید.

 

طراحی موشن گرافی و انیمیشن

 

موشن گرافیک هنری خاص و منحصربه فرد است. ممکن است با دیدن این جمله با خود بگویید این جمله نوعی اغراق است و یا این هنر آن قدرها هم خاص نیست و… اما واقعیت این است که موشن گرافیک هنری خارق العاده و خاص است که تاکنون توانسته است طرفداران خاص خود را فارغ از میزان تحصیلات، نوع کسب و کار و فعالیت، طبقه اجتماعی و سایر عوامل دیگر داشته باشد. با این تفسیر چگونه می توان گفت که؛ این هنر خاص نیست!

اما چه عواملی موشن گرافیک را خاص کرده است و سبب شده چنین اقبال عمومی نسبت به این هنر حرفه ایی به وجود آید؟

 

مزایای طراحی موشن گرافیک

اگر یک کسب و کار بخواهد فعالیت خود را با سایر سبک های موجود ویدئویی به مخاطبان خود معرفی کند به زمان زیادی نیاز دارد. علت این امر هم مشخص است زیرا ساخت سایر سبک های ویدئویی زمان بر است؛ اما موشن های گرافیکی این گونه نیستند. از نظر صرف زمان برای آماده سازی آن ها نیاز به زمان های طولانی نیست. بلکه می توان در زمان معقول تر و مطلوب تر یک موشن گرافیک خوب تهیه کرد. حال ممکن است بگویید شاید در این هنر کیفیت کاهش یافته است؟ اما باید بگوییم که این گونه نیست! در واقع صرف زمان کمتر برای ساخت آن به معنای کاهش کیفیت نیست. بلکه در حالت کلی ساخت موشن های گرافیکی باکیفیت بالا، زمان کمتری نسبت به سایر روش ها و سبک های ویدئویی دارد.

یکی دیگر از مزایایی که می توان در این هنر به آن اشاره کرد. هزینه پایین است. بسیاری از کسب و کارها علاقه دارند توسط مخاطبان دیده شوند اما از هزینه های زیاد واهمه دارند. با استفاده از موشن گرافیک می توان با صرف هزینه بسیار کم، این مشکل را حل کرد. در این حالت می توان به عنوان نمونه بیان کرد که ساخت موشن گرافیکی به مراتب هزینه ایی کمتر از ساخت یک موشن فلت دارد!

با این تفاسیر آیا هنوز هم در پیوستن به دنیای جذاب و خاص موشن گرافیک تردید دارید؟ با مطالب آینده سایت ما همراه باشید تا بیشتر با این فضای شگفت انگیز آشنا شوید

 

موشن گرافیک تبلیغاتی - ویدیو تبلیغاتی - ساخت کلیپ تبلیغاتی با نرم افزار

موشن گرافیک تبلیغاتی و یا ویدیوی تبلیغاتی از بهترین و تأثیرگذارترین روش ها برای تأثیرگذاری بر مخاطب و انتقال معنا و مفهوم کار می باشد.

به جرئت می توان گفت اگر کسب و کاری در این زمینه سرمایه گذاری کند و ویدیو تبلیغاتی و یا موشن گرافیک تبلیغاتی برای کسب و کار خود بسازد، قطعاً پیشرفت بسیار عالی و چشمگیری خواهد داشت و در این مورد هیچ گونه جای شک و شبه ای نیست!

پس زمان را از دست ندهید و برای سفارش موشن گرافیک تبلیغاتی با شرکت imtit تماس حاصل فرمایید.

 

برنامه ساخت انیمیشن تبلیغاتی - ساخت تیزر یا انیمیشن تبلیغاتی - ساخت انیمیشن تبلیغاتی ارزان

یکی از قدرتمندترین نرم افزارها در زمینه ساخت و تولید انیمیشن و فیلم های کارتونی نرم افزار Anime Studio می باشد.

نرم افزار های زیادی در زمینه ساخت انیمیشن تولید شده اند مانند 3D Max و Maya اما کار با آن ها بسیار دشوار بوده و آموزش دیدن آن زمان زیادی نیاز دارد.

نرم افزار Anime Studio با محیط ساده خودکار را برای دوستداران این رشته هنری کمی آسان تر کرده است و امکانات بسیاری را برای ساخت یک انیمیشن معمولی در اختیار کاربر قرار می دهد.

توسط این نرم افزار متوانید انیمیشن های 2 بعدی و 3 بعدی را باهم ترکیب کنید و افکت های صوتی و تصویری زیبایی به آن اضافه کنید.

مهم ترین ویژگی های نرم افزار Anime Studio:

 • قابلیت ساخت انیمیشن باکیفیت بالا

 • اضافه کردن افکت های خاص به انیمیشن

 • ساخت ویدئو با فرمت های مختلف

 • ساخت کالبد بر پایه تکنولوژی انیمیشن

 • پشتیبانی از فتوشاپ

 • دارای کتابخانه های مختلف

 • پشتیبانی از وارد و خارج کردن فایل ویدئو HD

 • امکان شبیه سازی فیزیکی

 • پشتیبانی از فرمت های NTSC/PAL D1/DV

 • ساخت اشیا سه بعدی از لایه های وکتور دو بعدی

 • امکان ضبط کلیپ صدا

 • ترکیب انیمیشن های دو بعدی و سه بعدی

 • ساخت شخصیت های سخنگو

 • قابلیت ترکیب ویدئو و صوت و انیمیشن

 • واردکردن فایل های Photoshop و Illustrator

 • قابلیت رسم در کاغذ

 • اضافه کردن افکت حرکتی و سایه

 • قابلیت لایه بندی در هنگام کار بر روی پروژه

محیط anime studio

 

محیط anime studio

 

حداقل سیستم موردنیاز برای اجرای این نرم افزار:

 

 • پردازنده: 1.3 گیگاهرتز

 • رم: 2 گیگابایت

 • کارت گرافیک: 64 مگابایت

 • فضای هارد دیسک: 2 گیگابایت

 

تاریخ انتشار : 1398/5/20

تعداد بازدید : 350 اشتراک گذاری در :