در به‌روزرسانی جدید مایکروسافت فوتوز، تصاویر سریع‌تر ویرایش می‌شوند

در به‌روزرسانی جدید مایکروسافت فوتوز، تصاویر سریع‌تر ویرایش می‌شوند
در به روزرسانی جدید مایکروسافت فوتوز، نیازی نیست برای برش زدن تصاویر و حذف قسمت هایی از آن، وارد حالت «ویرایش» بشوید.

برنامه ی مایکروسافت فوتوز (Microsoft Photos) برای آن دسته از کاربرانی که از اینسایدر (Insider) استفاده میکنند، به روزرسانی شد. چندین نکته;ی جدید در نسخه ;ی جدید مشاهده میشود که مهم ترین آن ها، افزودن ابزار کراپ / برش (crop) در حالت مشاهده ی تصاویر است. تا پیش از این به روزرسانی، کاربران برای برش تصاویر باید حتما وارد حالت «ویرایش» (Edit) می شدند؛ ولی حالا، این ابزار در زمان مشاهده ی تصاویر در حالت عادی درکنار ابزارهایی مانند چرخش» (rotate)، «علاقمندی‌ها» (favorite) و «حذف» (delete) قرار گرفته است. به عبارت دیگر، در این حالت کاربران کمی سریع تر از گذشته می توانند بخش های اضافی تصاویرشان را برش بزنند.

پس از نصب آخرین به روزرسانی، کاربران با صفحه ای حاوی هشدار درباره ی شرایط جدید برای حفظ حریم خصوصی مواجه می شوند که برای برچسب گذاری خودکار تصاویر از آن ها کسب اجازه می کند. علاوه بر این، درصورت راست کلیک حین ویرایش تصاویر، گزینه ی «اطلاعات فایل» (File Info) در منویی باز می شود و این فرصت را به کاربران می دهد تا اطلاعاتی مانند اسم فایل و تاریخ ایجاد آن را تغییر بدهند.

در به روزرسانی جدید تنها چند تغییر کوچک به چشم می خورد که درعین مختصربودن، بسیار کاربردی و مفید هستند. برای مشاهده ی فهرستی از همه ی تغییرات جدید در اینسایدر باید گزینه ی تست پیش نمایش نسخه ی جدید مایکروسافت فوتوز و نصب نسخه ی ۲۰۱۹.۱۹۰۴۱.۱۳۱۲۰.۰ را انتخاب کرد.

تاریخ انتشار : 1398/3/22

تعداد بازدید : 43 اشتراک گذاری در :