اضافه شدن امکانات جدید برای علاقه‌مندان پادکست‌ها در گوگل

اضافه شدن امکانات جدید برای علاقه‌مندان پادکست‌ها در گوگل
از این پس کاربران قادر خواهند بود پادکست;های موردنظر خود را در موتور جستجوی گوگل به صورت یک دسته بندی جداگانه پیدا کنند.

 ساندار پیچای ، مدیر عامل گوگل در جریان برگزاری تازه;ترین رویداد خود یعنی کنفرانس توسعه دهندگان Google I/O اعلام کرد که از این پس کاربران قادر خواهند بود پادکست;های موردنظر خود را به صورت یک دسته;بندی جداگانه بیابند و به موارد موردعلاقه خود گوش بسپارند.

به گزارش از ایسنا، پادکست;ها که در سال;های اخیر از محبوبیت و استقبال بی;نظیری از سوی کاربران در فضای مجازی برخوردار شدهاند، به کاربران این امکان را می;دهد تا به صورت آنلاین برنامههای صوتی رادیوی اینترنتی موردعلاقه خود را در اینترنت گوش کنند و از محتوای آن لذت ببرند.

حالا گوگل به نظر می;رسد که دسته بندی و طبقه بندی جدیدی را به موتور جستجوی خود اضافه کرده است تا به کاربران و علاقمندان پادکست اجازه دسترسی ساده;تری را به این محتواهای اینترنتی بدهد.

چندی پیش بود که این غول تکنولوژی به منظور جلب توجه و رضایت خیل عظیمی از کاربران، یک اپلیکیشن مخصوص پادکست تحت عنوان گوگل پادکست (Google Podcast) برای گوشی و دستگاه;های الکترونیکی اندرویدی منتشر کرد.

پادکست (Podcast)، پادپخش و یا تدوین صوتی انتشار مجموعه;ای از پرونده;های رسانه دیجیتال است که توزیع آن در اینترنت صورت می;گیرد و کاربران می;توانند روی گوشی;های هوشمند خود به آن;ها گوش بسپارند. این روش ارائه محتوا در سال ۲۰۰۴ میلادی محبوبیت زیادی پیدا کرد و برخی از آن به;عنوان رادیوی اینترنتی یاد می;کنند.

تاریخ انتشار : 1398/3/18

تعداد بازدید : 21 اشتراک گذاری در :