درباره ما

شرکت آی اِم تی  به شماره ثبت 15436، با هدف ارائه خدمات برنامه نویسی و طراحی و توسعه وب، تولید محتوا، ربات، اپلیکیشن، پنل پیامکی و طراحی لوگو، اطلاع رسانی و انتقال فناوری نوین ارتباطات ديتای جهانی، ارتقاء دانش کادر فنی خود در زمينه علوم جديد دنیای مجازی و خدمت به عموم مردم، شرکتها و سازمان ها تـأسيس گرديد.
ما استفاده از کامپيوتر و اينترنت و راحت تر شدن کارها توسط آن را حق تمام مردم می‌دانیم، خلاقيت و نوآوری را سر لوحه تلاش ها و فعاليت های خود قرار داده ایم و همیشه در تلاش به خدمت رسانی بهتر به کاربران هستیم، قطعا پیشرفت و ارائه خدمات بهتر ما، با نظرات و پيشنهادات شما کاربران عزيز ميسرخواهد شد .
هدف ما طراحی و ارائه خدمات  بر اساس استانداردهای موجود در حداقل زمان و هزینه است. بنابراین پيش از راه اندازی هر سرويس جديد، به دقت آن را مورد مطالعه قرارمی دهیم و قابليت اجرايی آن را بررسی می کنيم. 
دیدگاه بلندمدت در آی اِم تی کسب جایگاه برترین برند فناوری اطلاعات و ارتباطات در عرصه خدمات جدید و خلاقانه می باشد. از این رو، ارزش آفرینی و نوآوری در حوزه ی فناوری اطلاعات و ارتباطات، با نگاه به عرصه های بین المللی، تصویر ساز آینده ی ای اِم تی است. در نظر داریم با بومی سازی و ایجاد و تولید نرم افزارهای تحت وب و ویندوز؛ تولید محتوا، ربات، اپلیکیشن، پنل پیامکی و طراحی لوگو، هم موقعیت شغلی برای جوانان با استعداد خلاق داشته و هم استفاده هر چه بیشتر کاربران از خدمات  آی تی داخلی کشور که دسترنج جوانان عزیزمان هست را داریم.

با ما آشنا شوید

تیم تخصصی آی ام تی ، با سالها تجربه ی برنامه نویسی در زمینه ی وب ، انیمیشن ، ربات نویسی ، طراحی لوگو و اپلکیشن ، توانایی آماده سازی انواع سفارشات شما را دارد

مهندس دانیال رضایی

مهندس دانیال رضایی

مدیر عامل

منیر صادقی

منیر صادقی

رئیس هیئت مدیره